AKTUALITY

"plzeňská šlapka" 11.3.2023: Celková účast 197. Děkujeme.

Pozvánka na pochod "aprílová noční dvacítka" 21.4.2023

Vážení příznivci turistiky, dovolujeme si Vás pozvat na náš další tradiční plzeňský pochod "Aprílová noční dvacítka," který se koná 21.4.2023 a bude to již 36. ročník. Pochod bude mít opět dva starty. Plzeňský start je na ranči Šídlovák u Šídlovského rybníku (pod konečnou tramvaje č. 4 v Plzni na Košutce), senecký start je na obecním úřadě Zruč-Senec. Záštitu nad pochodem převzal místostarosta obce Zruč-Senec p. Vojtěch Mařík.

Přijďte se protáhnout a "pobloudit" noční krajinou kolem Plzně. Opět se můžete těšit na reflexní prvky s logem pochodu. Ke zdolání pochodu doporučujeme kvalitní, ale hlavně funkční baterku. Nezapomeňte také na novelu zákona o pozemních komunikacích, kdy je chodec povinen mít na sobě reflexní prvky při pohybu mimo osvětlené komunikace. Více informací o pochodu v přiložených propozicích. Těšíme se na Vás.

 

DRUHÁ VERZE VIZITKY BOLEVEČTÍ BRODIČI

Po úspěchu a vyprodání první verze této netradiční vizitky jsme se rozhodli udělat vizitku novou, tentokráte s "brodičí" při pohledu z čela:). Vizitka bude k dostání na našich akcích.

VIZITKA BOLEVEC NA CESTÁCH

Vzhledem k našim častým výjezdům za různými významnými akcemi, jsme se rozhodli vydat specielní vizitku, připomínající tyto naše cesty. Vizitka bude k dostání na našich akcích.