AKTUALITY
Vážení příznivci turistiky, dovolujeme si Vás pozvat na naše červnové pochody.
Pochod "Přes Krkavec do Plzně" se bude konat v sobotu 15.6.2024 a start je na konečné tramvaje č.1 v Plzni Bolevci. Trasy povedou směrem k řece Berounce dále na Českou Břízu, Třemošnou a Krkavec.
Pochod "Kolem Starého Plzence" se bude konat v neděli 16.6.2024 a start je v restauraci Český dvůr na náměstí ve Starém Plzenci. Trasy povedou přes rotundu sv. Petra a Pavla, Nezbavětice, Štáhlavy, Radyni, zpět do Plzence. Nebo přes rotundu sv. Petra a Pavla, Nezbavětice, Chválenice, Losinou, Radyni zpět do Plzence
Obě akce tak můžete spojit v jeden turistický víkend na Plzeňsku. Více informací o akcích v přiložených propozicích. Těšíme se na Vás.

Pro urychlení odbavení v místě startu doporučujeme předvyplnit přiloženou přihlášku a přijít s ní na start.
Nemusíte tak ztrácet čas jejím vyplňováním v místě startu a vše půjde rychleji.

Přihláška na Krkavec ve formátu .pdf uložena zde.   

Přihláška na Plzenec ve formátu .pdf uložena zde.  

  

Účast na pochodu "Aprílová noční 20" 19.4.2024

Děkujeme všem za účast na 37. ročníku turistického pochodu Aprílová noční dvacítka. Letošního ročníku se i přes nepřízeň počasí zúčastnilo 218 účastníků včetně 17 pořadatelů. Nejvíce účastníků šlo trasy 11 km (59 účastníků) a 5 km (58 účastníků). Na nejdelší trasu 20 km pak vyrazilo 38 účastníků.

Účast na pochodu "PLZEŇSKÁ ŠLAPKA" 23.3.2024

Děkujeme za účast na letošním jubilejním 25. ročníku pochodu "Plzeňská šlapka". Celkem Vás přišlo 260. Počasí se docela podařilo, kromě lehce větrné a deštivé vložky kolem poledne.

Účast na pochodu "Zimní Bludníček" 10.2.2024

Děkujeme za účast na letošním 9. ročníku pochodu "Zimní bludníček". Svou účastí jste pomohli překonat rekord dosavadní účasti. Celkem Vás přišlo 378. Doufáme, že se pochod líbil, užili jste si jej a příští jubilejní 10. ročník snad meta 400 účastníků padne.

Účast na pochodu "Zimní speciál" 27.1.2024

Děkujeme za účast na letošním 25. ročníku pochodu "Zimní speciál". Celkem se účastnilo 251 turistů což je jedna z nejvyšších účastí v historii pochodu.

DRUHÁ VERZE VIZITKY BOLEVEČTÍ BRODIČI

Po úspěchu a vyprodání první verze této netradiční vizitky jsme se rozhodli udělat vizitku novou, tentokráte s "brodičí" při pohledu z čela:). Vizitka bude k dostání na našich akcích.

VIZITKA BOLEVEC NA CESTÁCH

Vzhledem k našim častým výjezdům za různými významnými akcemi, jsme se rozhodli vydat specielní vizitku, připomínající tyto naše cesty. Vizitka bude k dostání na našich akcích.