AKTUALITY

Pozvánka na pochod "přechod haltravy - memoriál jaroslava danzera"

Vážení příznivci turistiky, zveme Vás v neděli 24.9.2023 na náš nejstarší pochod "Přechod Haltravy, memoriál Jaroslava Danzera", který se koná v oblasti Chodska. Letošní ročník je opět veden formou vycházky. Start je v Trhanově a trasy jsou směřovány přes Pec p. Čerchovem (prohlídka dřevorubeckého muzea) a následně je možno si vybrat z různých tras na Čerchov. Z Čerchova jsou pak trasy směřovány přes Capartice a Výhledy zpět do Trhanova, kde je možno vyčkat do odjezdu vlaku v rest. U Jána. Případně je možno z Čerchova využít autobusovou linku do Domažlic a prohlédnout si na závěr i Domažlice.

 Více info v přiložených propozicích. Těšíme se na Vás.

"letní speciál"

Vážení příznivci turistiky, děkujeme za účast na 23. ročníku naši tradiční speciální vycházky "Letní speciál aneb do hospody s umytýma nohama". I přes večerní nepřízeň počasí, která mohla některé odradit se na brodění řeky střely vydalo 24 turistů. Až do půlky cesty k cíli bylo počasí dobré a i bylo teplo, pak jsme ale dostali celekm 3 plaváky:). Na náladě to ale neubralo a cestou jsme vždy uschli:).

DRUHÁ VERZE VIZITKY BOLEVEČTÍ BRODIČI

Po úspěchu a vyprodání první verze této netradiční vizitky jsme se rozhodli udělat vizitku novou, tentokráte s "brodičí" při pohledu z čela:). Vizitka bude k dostání na našich akcích.

VIZITKA BOLEVEC NA CESTÁCH

Vzhledem k našim častým výjezdům za různými významnými akcemi, jsme se rozhodli vydat specielní vizitku, připomínající tyto naše cesty. Vizitka bude k dostání na našich akcích.